Müşteri Hizmetleri & Sipariş Hattı: 0553 168 78 48

Teslimat & İade

Kargo Ücretleri
Siparişinizi oluşturmanızla oyununuzu en geç 3 iş günü içerisinde kargoya veriyoruz. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaya geliyor. 100 TL altı bir sipariş girerseniz de, siparişinizi sadece 7 TL'ye size ulaştırıyoruz!


Hatalı / Eksik Siparişler
Oyunlarımızı bir an önce oynamak için sabırsızlandığınızın farkındayız ancak kargodan ürünleri teslim alırken, size verdikleri teslim formunu hemen zıp diye imzalamayın. Lütfen önce kutuyu açarak; kutuların sağlamlığını ve eksik oyun olup olmadığını kontrol edin. Eğer kusur / eksik varsa hemen tutanak tutturun. Böylece biz de ürünü iade alarak ücreti size iade edelim, ancak tutanak tutulmadığı takdirde, ne yazık ki bizim de elimizden gelen pek bir şey olmuyor.
 
İade Süresi ve Şartları
Ambalajı açılmamış ürünlerin kanunen neden göstermeksizin iade süresi (cayma hakkı) 14 gündür. Ambalajını açtığınız oyunlar doğal olarak bizim için satılamaz hale geliyor. Eğer üründe bir kusur veya ayıp yoksa, Resmi Gazete’de yayınlanmış olan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin 15. Maddesinin bize vermis olduğu haktan dolayı, ambalajı açılmış, tekrar satılamayacak olan ürünleri ne yazık ki iade alamıyoruz.

İade Süreci
İade etmek istediğiniz ürünün sipariş numarası ve iade sebebini belirtilen bir e-maili destek@puhugames.com  adresine göndermenizle size ürünün nereye ve nasıl iade edileceği ile ilgili bilgi vereceğiz ve sürecin olabildiğince hızlı ve sıkıntısız yürümesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.