Müşteri Hizmetleri & Sipariş Hattı: 0553 168 78 48

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

Robot Kaplumbağalar (Robot Turtles)

KARTOPU KAMPANYASI : Sepetinize farkli ürünler atin indiriminiz artsin ! Indiriminiz sepette yansimaktadir.
Tüm Oyunlar 15 Dakika
Tüm Oyunlar 2 - 5 Kişi
Tüm Oyunlar 4+ Yaş
134,90 ₺

GELİŞİM ALANI : Mantık yürütme, eleştirel düşünme

Robot Kaplumbağalar Küçük Programcılar İçin Bir Oyun!

Robot Kaplumbağaların, yaratıcı projeler için oluşturulan dünyanın en geniş kapsamlı fon platformu olan Kickstarter'ın tarihinde en çok destek gören bir oyun olması kesinlikle şaşırtıcı değil! Okul öncesi çocuklar bu oyunla hem eğleniyorlar, hem de fark etmeden bilgisayar programlamanın temellerini öğreniyorlar. Saniyeler içinde öğrenip, dakikalarca oynayabileceğiniz sonsuz öğrenme fırsatları sunan bir oyun!
Oyuna başlamadan bilmeniz gereken en önemli şey, bu oyunun bildiğiniz hiçbir kutu oyununa benzememesi! Elbette uymanız gereken kuralları, bir başlangıcı ve bir sonu var, ancak oyunu kazanan oyuncu bir tane değil. Robot Kaplumbağalar ‘da, her bir oyuncu kendi Kaplumbağasını rengi ile eşleşen Mücevhere ulaştırmaya çalışır. Mücevherine ilk kimin ulaştığı önemli değildir, oyunda herkes kazanabilir. Bu bir yarış değil, yalnızca eğlence VE -bunu sakın çocuklara söylemeyin- öğrenme.
EN İYİ yönünü de unutmayalım! Başarılı bir oyun için çocuklar bir yetişkinle veya deneyimli bir Robot Kaplumbağa oyuncusu ile oynamalılar. Bu neden bu kadar önemli? Kuralları çocukların yetişkinleri yönetirken komik ve saçma kaplumbağa sesleri çıkarmalarını izlemeleri için yazdık!
Robot Kaplumbağaların tasarımcısı, Dan Shapiro, bir programcı ve babadır. En güçlü yönü olduğunu düşündüğü bilgisayar programcılığı ile çocukları için bir şeyler yapmak istedi ve ortaya Robot Kaplumbağalar çıktı. Oyunu aynen bir video oyunundaki gibi ilginç engeller ve yolu açmak için süper güçler kullanarak oluşturdu. Bu da oyunu her an güncel ve öğrenmeyi sonsuz kılmaktadır. Biliyoruz, eğleneceksiniz!

İÇİNDEKİLER

• Oyun Alanı
• 4 Robot Kaplumbağa Kartı (Beep, Pi, Pangle ve Dot)
• 4 Mücevher Kartı
• 4 Böcek Kartı
• 4 Kodlama Kartı Destesi ( Her birinde 44 kart bulunmaktadır.)
• 36 Engel kartı (20 Taş Duvar  - 12 Buzdan Duvar - 4 Kasa)

Ürünler özellikleri
Oyuncu Sayısı 2 - 5
Dil Türkçe
Süre 15
Yaş 4+