Müşteri Hizmetleri & Sipariş Hattı: 0553 168 78 48

Hakkımızda

Puhu Games Hakkında

Yaşadığınız her anı, en eğlenceli hale getirecek olan oyunu kendiniz için arayın, bulun ve oynamaya başlayın!

Biz eğlenceyi size sunuyoruz…

Dijital dünyanın duvarlarını yıkın! Oyun dediğiniz; arkadaşlarınızla, ailenizle ve sevdikleriniz ile canlı canlı oynanır! Sonunda eğlenen vardır!

7’den 70’e herkes için pek çok oyun seçeneğimiz var. Sizin için tasarlayacağımız kendi oyunumuzu yapmak gibi fikirlerimizde var! Neden olmasın? Asıl amacımız müşterilerimizin bol bol oyun oynaması. Hem eğlenmesi hem de zamanını en keyifli şekilde geçirmesi!

Kutu oyunları ile tanışmak, dijitalden uzak sadece arkadaşlarınızla ya da sevdikleriniz ile güzel zaman geçirebilmeniz için Puhu Games var! Uygun fiyatlı oyun seçenekleri ile sadece yetişkinler için değil, küçük dostlarımızı içinde pek çok oyunumuz var! Dünyanın en meşhur oyuncak markalarının oyunları da Puhu Games farkı ile sizi bekliyor!

Kutu oyun kültürünü Türkiye’de hızla büyütmek, oyunu en eğlenceli şekilde bitirmek, daha güzeli için araştırmaya devam etmek ve siz oyun istedikçe daha da büyümeyi hedefliyoruz.

Son zamanlarda sanal ortama sıkışıp kalmışlar ve sosyal çevresi ile eğlenceli zaman geçirmeye hasret kalmışlar için artık oyun seçeneği çok! En az 2 kişi ile oynanan, eğlencede sınır tanımayan ve size pek çok şey katacak olan oyunu hemen bulabilirsiniz!

 

Puhu GAMES